ממליצים

ממליצים בחום על גלית!
היה כייף וקל לעבוד איתה. האופציות לשיפוץ שקיבלנו היו ברורות ומובנות. גלית לוותה אותנו מספר פעמים לחנויות בכדי לבחור ריצופים, אריחים ארונות ואביזרי אמבטיה, כל המפגשים נעשו בסבלנות וברוח טובה.
אהבנו לראות את הידע הרב שיש לה והטעם הטוב שבזכותו בחרנו אריחים מעניינים וצבעוניים בדיוק כמו שרצינו. היא הצליחה להתאים את הרכישות לתקציב שלנו. תמיד הגיעה בזמן למפגשים, לא מובן מאליו עם בעלי מקצוע !

בברכה, ג'ויס ארמל וג'ימי גולדפרב ארמל

ג'ימי גולדפרב וג'ויס ארמל שורשים

עבדנו עם גלית לפני מספר שנים וכשהתחלנו להתארגן לקראת השיפוץ הנוכחי היה ברור ששוב נפנה לגלית
(ברור מזה שהיינו מאד מרוצים בפעם הקודמת…).
גם הפעם התוצאות מדברות בעד עצמן ואנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה.
לאורך כל התהליך גלית עזרה לנו לקבל החלטות כשהתלבטנו (וזה קרה לא מעט), היתה קשובה והביאה עימה רעיונות עיצוביים כך שהתוצאה הסופית עלתה אפילו על המצופה.
גלית מצליחה להתאים את הסגנון העיצובי לבקשות ולאנשים.
ללא ספק ממליצים בחום

ענת ושי ביננטל קורנית (פרויקט שני)

גלית יקרה,

כשנכנסו לבית החדש הרגשנו קור ואווירה שלא אהבנו, מהר מאד הכל תפס תאוצה ושינויי כשהחלטנו להכניס אותך לחיינו. החוכמה והכישרון שלך הפכו את הבית למקום הכי אהוב אותך לחלק בלתי נפרד ממני. אין אדם שנכנס לביתנו ולא קורא קריאת התפעלות , כיף לנו, יפה לנו ולא פחות חשוב נח לנו. אוהבים אותך נורית ואבי.

נורית ואבי לוי שהם

גלית יקרה.

פגשנו את גלית כחצי שנה לפני המעבר שלנו לביתנו החדש ולאורך כל התקופה גלית  ליוותה אותנו והייתה מעורבת בכל הפרטים הגדולים והקטנים. היא הייתה קשובה לרצונותינו ולטעמנו ודאגה להביע את דעתה בצורה נעימה שנתנה לנו תחושה טובה. הייתה אתנו בקשר מתמיד והפכה לשותפה שלנו במסע הלא פשוט בשיפוץ ביתנו. בזמן השיפוץ עצמו גלית הגיעה לשטח ונתנה את הדגשים על מנת שהשיפוץ ייצא הכי טוב שאפשר! ולאחר המעבר, היא הגיעה לבית ועזרה לנו לעצב אותו בריהוט ואקססוריז עד שיצא מושלם. מהרגע שפגשנו את גלית ועד לשלב שנכנסנו לבית גלית ליוותה אותנו בבחירת החומרים, רהיטים ואקססוריז. בזכותה כל הרכישות הפכו לחוויה כיפית ביותר.

גלית לא רק מעצבת מקצועית ומוכשרת, אלא בנאדם טוב לב, אמיתי ונעים ואנו ממליצים מכל הלב להיעזר בשירותיה! לא תתאכזבו!

סיון ואדיר גרימברג יקנעם

"הכל החל בשיפוץ שרציתי לעשות בבית שלי, התחבטתי בשאלה, האם להביא או לא להביא מעצבת. גלית הגיעה אליי לפגישה ולאחריה לא היה לי ספק, היא אשת המקצוע המתאימה, הייתה בינינו כימיה מידית. אני מודה כי הקשתי עליה את החיים. תוך כדי תנועה היו לי כל מיני בקשות, אבל היא זרמה עם הראש שלי בלי כל בעיה. אני עד היום נדהם כיצד הייתה לגלית היכולת לקחת את הפרויקט הזה שלי כאילו היה מדובר בבית שלה. והתוצאה? גם בחלומות הכי ורודים שלי לא יכולתי לתאר לעצמי שהיא תהיה כל כך מושלמת.

פגשתי באשת מקצוע שהיא קודם כל בן אדם, ומתוך אמונה מלאה בגלית היא קיבלה יד חופשית לתכנן, לבחור ולקנות עבורי את כל הפריטים לבית, מקטן ועד גדול.

לאחר מכן ביקשתי מגלית שתעצב עבורי את המעדנייה שבבעלותי. לזכותה, היא מיד אמרה לי כי מעולם לא עיצבה מעדנייה קודם לכן, אבל לא היה לי ספק כי היא מספיק מוכשרת גם עבור זה, ולא טעיתי, בזכותה יש לי את המעדנייה הכי יפה בארץ".

שריפה וסמיר זובידת בשמת טבעון

המעדניה של סמיר בשמת טבעון

גלית היקרה,

ההחלטה שלנו לעבור בית הייתה החלטה מהירה וחיפשנו מישהי שתבין את הרוח המיוחד שלנו ואת לוח הזמנים שלנו ותוכל לסייע לנו לארגן את הבית ולאתר את הפריטים המתאימים לבית ולנו, ובעיקר לתקציב שלנו.

ליווית אותנו במקצועיות ובסבלנות רבה, ולנו נשארה הזכות והחובה להודות לך מעומק הלב. הבית המקסים שאנו גרים בו עכשיו הוא בית שלראשונה אנו בית של אמת מעוצב, ובעצם הגשמת חלום של שנים. הבית עונה על הצרכים שלנו מבחינת האחסון והעיצוב ויש בו אמירה שהיא שלנו, בשל הלווי הצמוד שלך. הבית זוכה למחמאות מכל מבקר ואורח ואנו נהנים לגור בו ולארח בו. תכנון הארונות והתאורה כמו גם המטבח מהווים גולת כותרת לאיכות וטעם טוב ואנו אוהבים את העיצוב והתוצאה עד מאוד. בחירת האביזרים והתאמתם לבית נעשתה בהנאה וטוב טעם.

תודה על הלווי בחנויות, במענה להודעות בחינת כל פריט ששקלנו לרכוש, על החיוך החם והזמן שהקדשת לנו לתכנון המתאים.

הפכת את תהליך השיפוץ והעיצוב לתהליך נעים ויצירתי. ההתעקשות על פריטים מסויימים שמתאימים ועל כך שהבנת את הצרכים שלנו עד הסוף.

התוצאה מושלמת ואנו ברי מזל שזכינו ללווי כזה ממך ולתוצאה שהיא לא פחות ממושלמת.

תודה מכל הלב

משפחת רוזנר

קרין ואמיר רוזנר מכמנים

גלית יקרה,

בסיומו של פרוייקט השיפוץ, כאשר אנחנו בביתנו המחודש, אנחנו מרגישים צורך לשתף אותך בכמה מתחושותינו.
אחרי שהקן התרוקן, הבית לא ענה לצרכים שלנו, ושנים התלבטנו איך לשנותו ולהפוך אותו מתאים למצבנו.
בהתחלה חשבנו שזה פשוט מאוד: מורידים שני קירות פנימיים, מגדילים שני חלונות ומתקינים מטבח חדש. עד מהרה הבנו שזה לא כך והחלטנו לחפש עזרה מקצועית.
הגענו אלייך דרך המלצות ומיד בפגישה הראשונה הרגשנו שיש בינינו כימיה טובה.

כשהעלית בהתחלה את הרעיונות שלך, שדרשו שינויים גדולים, היה לנו קשה להשתחרר מהידוע ומהמוכר והבענו די הרבה הסתייגויות. את הצלחת בדרכים נעימות, מקצועיות ואסרטיביות לשכנע אותנו ללכת עם הרעיונות שלך, התוצאה הסופית מדהימה ועונה לצרכים שלנו.

נהננו מאוד לעבוד איתך ובהזדמנות זו מודים לך על ההשקעה הרבה ותשומת הלב לכל פרט ופרט בתהליך העבודה.
באהבה ברני ונעמי לילינג.

נעמי וברני לילינג שורשים

זו התוצאה הסופית של שידרוג הבית שלנו הגברת הצעירה בתמונות היא גלית צרפתי מעצבת פנים מקצועית מדויקת ובעיקר בן אדם עם נשמה ענקית ממליצים בחום רב על גלית האחת ויחידה ❤❤ היה כף לעבוד איתך אשה מיוחדת

תמי עזר ושמחה מטס שורשים (פרויקט שני)

קנינו את הדירה מבעלים אחרים ולא הספקנו לעשות שום שיפוץ לפני שנכנסנו… הדירה היתה מאוד חשוכה, היה לי חסר אור… היה לי חסר מקום לאחסון… המטבח לא היה פרקטי, ממש לא אהבתי להיות בו… אמרתי לבעלי 'או שאנחנו עוברים לבית אחר, או שעושים שיפוץ'… מצאתי את גלית… היא התחברה לצרכים שלנו, לא היה לה חשוב רק היופי אלא גם הפרקטיות. התחלנו את השיפוץ.

זו הייתה תקופה מאוד קשה בשבילנו. גלית הייתה מאוד תומכת, היא לא הייתה רק מעצבת אלא גם הפסיכולוגית שלנו. היה לה חלק מאוד גדול שלא התייאשנו באמצע. גלית הוסיפה המון אור לבית שלנו. עשתה עיצוב מאוד יפה ומאוד מודרני. שינתהי לחלוטין את המטבח, ותכננה אותו עם המון ארונות כדי שיהיה אחסון לכל דבר… תכננה לנו ארון מאוד גדול… עזרה לנו לבחור את כל הריהוט, הלכה איתנו לכל חנות וחנות.

היא היתה איתנו ממש עד לסוף התהליך. אני יכולה להגיד בוודאות שמעצבת כזו קשה למצוא – גם מעצבת, גם תומכת, גם בוחרת, פתרה את כל הבלת"מים שהיו במהלך השיפוץ… עשתה עבודה של תיווך בנינו לבין הקבלן. היתה תמיד זמינה עבורנו.

אני רוצה להגיד תודה רבה לגלית. אני בטוח שעוד נעבוד איתה… אנחנו ממליצים עליה בחום רב.

מרינה ואלכס גופן כרמיאל

גלית צרפתי היקרה! זו הזדמנות אדירה לומר לך תודה. אני מודה לך שהפכת חלום למציאות. קיבלנו ממך ייעוץ לקראת רכישת דירה מקבלן. ליווית אותנו בכל התהליך. אין ספק שאת שילוב נדיר של מקצועיות ואנושיות. העמדת לנו דירה מהממת שזוכה למחמאות. חשבת על כל פרט ופרט, והשקעת מחשבה בכל פינה בבית. אוהבים אותך, מעריכים אותך, גאים בך, ושתצליחי.

משפחת אהרון קירית אתא

כשאמרנו לחברים שאנחנו רוצים לשפץ כולם אמרו שהבית נראה מצוין ושאין צורך. אבל כזוג שאוהב שינויים ועיצוב, הצורך לרענן היה חזק. בדרך כלל אנחנו עושים הכל בעצמנו, הפעם החלטנו להתייעץ עם מעצבת פנים, מישהי שתסבול את השגעונות שלנו, וכך מצאנו את גלית. גלית ליוותה אותנו בתהליך העיצוב מחדש של הסלון וחדר השינה בסבלנות ענקית. נעזרנו בה למצוא ספקים איכותיים.

היא תמיד היתה זמינה לשאלות והתלבטויות. היא נתנה לנו כיווני מחשבה חדשים שבלעדיה לא היינו חושבים עליהם. התוצאה הסופית היתה מדהימה, כמו שרצינו: מראה מודרני, נקי ואלגנטי שהביא להמון קריאות התפעלות מהאורחים.

גלית, תודה על הכל! נפגש בשיפוץ הבא.

ענת ושי ביננטל קורנית

רצינו לשנות את עיצוב המרחב המרכזי של הבית, לפתוח אותו ולהפוך אותו ליותר מזמין. שמענו המלצות חמות על גלית, ולכן קראנו לה לעזרה. מיד כשהיא הגיעה הבנו שבחרנו באדם הנכון, בזכות היחס הנעים והחם, והמקצוענות שהפגינה. לאחר שלמדה את העיצוב הקיים היא הציגה בפנינו אפשרויות לעיצוב חדש, יחד החלטנו על הכיוון הכי מתאים ופרקטי לאורח חיינו.

העבודה איתה הייתה מסודרת ומבוקרת. היא עבדה היטב עם הקבלן ושאר בעלי המקצוע, ליוותה את העבודה מקרוב והיתה זמינה גם בשעות לא שגרתיות. התוצאה הסופית של העיצוב היתה מדהימה. כל מי שנכנס לבית התרשם מהאיכות, האלגנטיות והסולידיות. אנחנו כבר חולמים על השיפוץ הבא, שגם אותו ניתן לגלית להוביל.

תודה ענקית גלית היקרה!"

ענת לייסטן מנוף

שכרתי את גלית כדי שתעזור בשיפוץ ועיצוב יחידת דיור בקומת הקרקע בביתי. לשמחתי, גלית היתה מעורבת בכל התהליך, מרגע שבירת הקירות ועד הנחת הפריט האחרון בסיום התהליך. קיימנו אינספור שיחות טלפון, הגישה שלה תמיד חיובית ומלווה בחיוך חם. העבודה שלה יסודית, היא יורדת לפרטים, מתכננת את השיפוץ בחוכמה ובטוב טעם.

תענוג לעבוד על  גלית! היא מקצועית, קשובה, ומתאימה את עצמה ללקוח כדי לענות על צרכיו."

תמי עזר ושמחה מטס שורשים

"נעזרנו בגלית כדי לתכנן ולעצב צימר ולחדש את המטבח בבית שלנו. מאחר והתכנון היה להפוך את הקומה העליונה בבית לצימר, הפרויקט דרש חשיבה מחוץ לקופסה, דמיון, תעוזה ויצירתיות. הפרויקט היה הצלחה גדולה. גלית יצרה צימר נעים ומפנק. הלקוחות שמתארחים אצלנו מתפעלים מאיכות הצימר, ולראיה הציון שקיבלנו באתר Booking.com עומד על 9.8.

גלית גם הובילה את עיצוב המטבח עם המון סבלנות ומקצוענות. היא ידעה מתי לתת לנו להתלבט כדי שנחליט  בעצמנו, ומתי לקבל עבורנו את ההחלטה הנכונה. היום כשאנחנו יושבים במטבח אנחנו נהנים מההרמוניה וקריצת החדשנות.

על כל אלו, תודה לך גלית!"

דורית וישראל שפרבר יובלים

הגענו לגלית בהמלצה של חברים. ראינו את תיק העבודות ומאוד התרשמנו, ואכן גלית עשתה לנו עבודה נהדרת. היא ליוותה אותנו ברגישות רבה לאורך כל התהליך הלא פשוט של השיפוץ. היא היתה פתוחה לבקשות שלנו, יחד עם הרעיונות הנהדרים שלה. אנחנו זכינו במעצבת נהדרת. בנאדם מקצועי, אכפתי וקשוב. יש רק בעיה אחת – כולם רוצים עכשיו להשתמש במקלחת הזאת.

אנחנו שמחים שבחרנו בגלית, אנחנו נמשיך ונמליץ עליה לכל החברים שלנו.

מירי ורונן וימן קריית ים

אני רוצה להציג בפניכם את גלית צרפתי, מעצבת הבית שלנו. הגענו אליה לפני כמה שנים לעבודה מאוד קטנה של פינת משפחה. הייתי צריכה שעות כדי לשכנע את בעלי שבכלל שווה לפנות למעצבת. מה לעשות, לא האמין במקצוע. מאז עשינו איתה מספר עבודות – סלון, מבואה לבית, נישות, ארון ספרים. מבחינתי ה"וואו" היה לפני כמה חודשים, התחלנו לבנות חדר נוסף ובעלי אמר 'בלי גלית לא ממשיכים'.

גלית, תודה לך על המקצועיות, היוזמנה, היצירתיות, ויחסי האנוש. תודה, תודה, ובהצלחה."

אירית ואלכס קלימן עצמון

גלית צרפתי היא מעצבת מאוד מוכשרת, אמינה ויצירתית. מניסיון אישי, מה שמייחד אותה מכל המעצבות האחרות זה שהיא מאוד פרקטית וחושבת לטובת צרכי הלקוח.
מומלץ בחום.

מירה ממרן מצפה אבי"ב