אודות

אודות גלית צרפתי

דמיינו את הבית שלכם, זה שבו אתם גרים, או זה שקניתם. איך הייתם רוצים שהחדרים יראו? איך הייתם רוצים להרגיש כשאתם נכנסים למטבח, או מתיישבים בסלון בסוף היום? הבית הוא המקום הכי חשוב עבורנו. כאן אנחנו מגדלים את הילדים, ישנים, חיים…

עיצוב פנים זה לא מותרות, זו דרך חיים. מגיע לכם בית שיראה וירגיש כמו זה שחלמתם עליו כל השנים. כשהבית מסודר והכל במקום יש תחושת רווחה ושקט נפשי. אפשר לשבת בסלון ברוגע ולא להתבלבל בגלל הבלגן שסביב.

 

אני גלית צרפתי מעצבת פנים ומומחית בתכנון ועיצוב בתים ודירות.

אני יודעת שעיצוב פנים הוא הרבה מעבר להנאה אסתטית. עיצוב פנים נכון מאפשר לבית להגשים את ייעודו. הוא מייצר סדר שחוסך זמן יקר בסידור, יוצר תחושת רוגע, ויוצר עבור כל המשפחה בית שבו אפשר ליהנות, להיות יחד – ולנשום.

בגלל זה, אני מתמקדת ביצירת בית שמשרת את דייריו, ולא להפך. אני עושה זאת באמצעות חלוקת חלל נכונה, סטייל, אסתטיקה ויופי שיוצרים הרמוניה ומרגיעים את הנפש. בכל אלו אני משלבת אלגנטיות וחדשנות.

התוצאה הסופית של הבתים שאני מעצבת היא בתים נוחים ופרקטיים , אישיים ומשפחתיים – שגורפים מחמאות מכל המבקרים.

 

לא פעם דמיינתם איך יראה בית החלומות שלכם.
אני כאן כדי ליצור אותו עבורכם.
כמה כיף לחזור הביתה!
תהליך העבודה: עיצוב פנים עם גלית צרפתי

תהליך העבודה שאני עושה בפרויקט עיצוב פנים מחולק ל- 4 שלבים:

היכרות ותכנון
בשלב זה אני מכירה אתכם, הלקוחות, האופי והצרכים הייחודיים שלכם. אני גם עובדת עם תכניות הבית, מבינה איך הוא בנוי, ויוצרת תכנון מדויק שכולל ניצול מירבי של החללים. התכנון הזה כולל תכניות הריסה, בניה, חשמל, מיים, תאורה, גבס ועוד.
עיצוב
אני יוצרת הדמיה תלת-מימדית שבה מוצג עיצוב הפנים החדש של הדירה. בעיצוב זה אני כוללת טרנדים עיצוביים שאליהם אני מחוברת, וכמובן גם אלמנטים שאני יוצרת במיוחד עבורכם, בהתאם לטעם והצרכים שלכם.
ליווי בביצוע
אני אתכם בשטח כאשר בעלי המקצוע נכנסים. אני מוודאת שהחשמלאי, האינסטלטור, הקבלן, ושאר המקצוענים מבצעים את עבודתם באופן שתואם את התכניות שיצרתי עבורכם. בשלב זה אני גם יוצאת אתכם לסיבוב רכישות: סניטרים, ריצוף, שיש, אלומניום, דלתות ועוד.
סטיילינג
ממשיכים ברכישות, הפעם של כל מה שקשור בהלבשת הבית: ריהוט, שטיחים,וילונות, תאורה אקססוריז.

 

לאורך כל תהליך עיצוב הבית חשוב לי להיות נוכחת, להקשיב, לייעץ, ולעזור לכם ליצור את הבית שעליו תמיד חלמתם.

 

גלית צרפתי – מעצבת הפנים שהפתיעה אפילו אותנו (כתבה וואלה NEWS)